Members


Graham Wilcox

Aroona Alliance
Level 7, 3 Hasler Rd
Osborne Park, WA 6017
Ph: 08 9371 4160, 08 9380 7461, M: 0412 009 026
E: Graham.Wilcox@watercorporation.com.au

Peter Croft

Aucom Electronics
PO Box 80208
Christchurch NZ 8440

www.aucom.com
Ph: +64 3 338 8280
E: p.croft@aucom.com

Jim Wallace

Balluff Pty Ltd
18 Malvern Street
Bayswater Victoria 3153

www.balluff.com
E: jim.wallace@balluff.com.au

Sean Smith
Endress+Hauser
Level 1, 16 Giffnock Ave
Macquarie Park
NSW 2113

Ph: 8877 7000
E: sean.smith@au.endress.com

Alberto Provini
Final Control Sales Australia Pty Limited
ABN: 56 604 242 122
356 Chisholm Road
Auburn NSW 2144

Ph: +61 2 9795 2841
E: alberto.provini@emerson.com

Jason Lee

Application Engineer
Automation & Controls

www.geautomation.com
M +61 (0)437 820 319
E jason.lee2@ge.com

Level 1, 99 Walker St
North Sydney NSW 2060
Australia


Grant Hegarty

Process Automation Division – NSW
131-149 Link Drive,
Campbellfield VIC 3061

M: 0409 423 738
E: ghegarty@au.pepperl-fuchs.com
W:www.pepperl-fuchs.com.au

Jason Mair

5 Helen St
Heidelberg West Victoria 3081
Ph: 03 9457 0600


Josep Maria Net Camus

Managing Director
SPIN AU Pty Ltd
Level 07, 172 St Georges Terrace
Perth WA 6000

E: jmnet@spinau.com.au
M: +61 (0) 429 060 430
P: +61 (0)8 9486 9300
W: www.spinau.com.au

Joerg Vogel

Samson Controls
Unit 13-15, 61-71 Beauchamp Rd
Matraville NSW 2036

Ph: 02 9316 7800
E: svogel@samsoncontrols.com.au


Daniel Mai

Siemens
Segment Manager
Industrial Communications and Ruggedcom

Ph: 0409 630 873
E: mai.daniel@siemens.com

Patrick van Eybergen

Ti2 Pty Ltd
11 Averill Street,
Rhodes NSW 2138

Ph: 1300 842 111
E: patrick@ti2.com.au

David Friswell
Senior Electrical Engineer

Watersure Pty Ltd
400 Lower Powlett Rd
Wongthaggi Victoria 3995

Ph: 03 5671 9057 M: 0409 646 299

    Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

    ADDRESS

    63739 street lorem ipsum City, Country

    PHONE

    +12 (0) 345 678 9

    EMAIL

    info@company.com